Sort by
  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • What Will I Become?

    ★★½

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Maid

  • Scenes from a Marriage

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Have You Ever Seen Fireflies?

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Behind Her Eyes

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Ethos

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Normal People

    ★★★

  • Money Heist: The Phenomenon

    ★★★½

  • Unorthodox

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★½

  • Sisters-In-Law at War

  • The Father

    ★★★★½

  • Rise of Empires: Ottoman

    ★★★½

  • The Way We Are

    ★★½

  • Portrait of a Beauty

    ★★★

  • Keeping the Bees

  • Unbelievable

    ★★★★½

  • Undone

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • The Platform

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • The Informer

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Nimic

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Sevinç Vesaire

    ★★★½

  • Pet Sematary

  • Five Feet Apart

    ★★★★

  • The Farewell

  • Serenity

    ★★★½

  • One Love

  • Mary Queen of Scots

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • The Grinch

    ★★★

  • Müslüm

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★★

  • Green Book

    ★★★★

  • High Life

    ★★½

  • The Favourite

    ★★★

  • Pokémon the Movie: The Power of Us

  • Adrift

    ★★★½

  • The Wild Pear Tree

    ★★★★★

  • Climax

    ★★

  • Truth or Dare

    ★★★

  • The Guernsey Literary & Potato Peel Pie Society

    ★★★½

  • Persona

    ★★★★★

  • Upgrade

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • 303

    ★★★★★

  • Hadi Be Oğlum

  • Stranger in My Pocket

    ★★★★

  • Mortal World

  • Arif V 216

    ★★★