• Cry Macho

    ½

  • Kate

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Aftermath

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Emicida AmarElo Live in Sao Paulo

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Sophie: A Murder in West Cork

    ★½

  • Miley Cyrus Presents Stand by You

    ★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

  • Bo Burnham: Inside

    ★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Last Twilight in Phuket

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★½

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★

  • Why Did You Kill Me?

    ½

  • Thunder Force

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Save Ralph

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • MTV Unplugged Presents: BTS

    ★★★

  • Willy's Wonderland

  • Bastille ReOrchestrated

    ★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • BLACKPINK The Show

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wish Dragon

    ★★★★½

  • Long Toast

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

  • Little Mix: LM5: The Tour Film

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Puparia

    ★★★★

  • Alien Xmas

    ★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Mank

    ★★½

  • OPAL

    ★★★½

  • Holidate

    ★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Roald Dahl's The Witches

    ★½

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Nocturne

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • Black Box

  • The Good Lord Bird

    ★★★★½

  • The Ghoul Log: Trick 'r Treat Sam O'Lantern

    ★★★★★