• Injustice

    ½

  • Savage X Fenty Show Vol. 3

  • Squid Game

    ★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Cruella

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Justice Society: World War II

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Save Ralph

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★½

  • WandaVision

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Mank

    ★★★

  • Carmel: Who Killed Maria Marta?

    ★★★★

  • Jackie

    ★★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★

  • Soul

    ★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • I Met a Girl

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • The Last Matinee

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Summer of 85

    ★★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

  • Hollywood

    ★★★

  • Mulan the Heroine

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Mulan

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Adore You

  • 1917

    ★★★★½

  • Frozen II

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • Savage X Fenty Show

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Heroic Losers

    ★★★

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★

  • Ready or Not

    ★★½

  • Batman: Hush

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½