Warren has logged 176 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Pumpkins

Pumpkins

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
27
WNUF Halloween Special

WNUF Halloween Special

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Halloween at Aunt Ethel's

Halloween at Aunt Ethel's

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Beverly Hills Cop

Beverly Hills Cop

1984
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Once Upon a Time in Deadwood

Once Upon a Time in Deadwood

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan

Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan

1989
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
13
Sleepaway Camp II: Unhappy Campers

Sleepaway Camp II: Unhappy Campers

1988
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
10
Monster in the Closet

Monster in the Closet

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Killer Campout

Killer Campout

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Place Promised in Our Early Days

The Place Promised in Our Early Days

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Hellmaster

Hellmaster

1992
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Maniac Cop

Maniac Cop

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Victor Crowley

Victor Crowley

2017
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
30
Sleepaway Camp

Sleepaway Camp

1983
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
29
Bonehill Road

Bonehill Road

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Evil Little Things

Evil Little Things

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Weird Science

Weird Science

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Living Dead at Manchester Morgue

The Living Dead at Manchester Morgue

1974
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
I Kill Giants

I Kill Giants

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
We Summon the Darkness

We Summon the Darkness

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Hatchet III

Hatchet III

2013
×
★★★½
Edit this entry  
16
Hatchet II

Hatchet II

2010
×
Edit this entry  
14
Pancho's Hideaway

Pancho's Hideaway

1964
×
★★★½
Edit this entry  
13
Friday the 13th Part VII: The New Blood

Friday the 13th Part VII: The New Blood

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Back to the Future Part II

Back to the Future Part II

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
08
DeepStar Six

DeepStar Six

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Teen Spirit

Teen Spirit

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Hatchet

Hatchet

2006
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
03
Dig Two Graves

Dig Two Graves

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Pool

The Pool

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Force of Nature

Force of Nature

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Hell on the Border

Hell on the Border

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Crawl

Crawl

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
28
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★★★
Edit this entry  
27
Shrek the Third

Shrek the Third

2007
×
Edit this entry  
26
EuroTrip

EuroTrip

2004
×
Edit this entry  
26
The Monster Squad

The Monster Squad

1987
×
★★★
Edit this entry  
26
The Land Before Time

The Land Before Time

1988
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Shrek 2

Shrek 2

2004
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Flintstones

The Flintstones

1994
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
21
Final Destination 5

Final Destination 5

2011
×
Edit this entry  
14
The Trees Have Eyes

The Trees Have Eyes

×
★★
Read the review Edit this entry  
12
The Final Destination

The Final Destination

2009
×
Edit this entry  
12
Final Destination 3

Final Destination 3

2006
×
Edit this entry  
12
Final Destination 2

Final Destination 2

2003
×
Edit this entry  
12
Final Destination

Final Destination

2000
×
Edit this entry  
10
Camp Killer

Camp Killer

2016
×
Read the review Edit this entry  
09
Jason and the Argonauts

Jason and the Argonauts

1963
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Black Friday

Black Friday

1940
×
★★½
Read the review Edit this entry