• Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Death Kiss

    ★★★½

  • Mrs. Claus

    ★★½

  • Puppet Master: The Littlest Reich

    ★★★½

  • The Miracle Season

    ★★★½

  • All the Creatures Were Stirring

    ★★

  • Ready Player One

    ★★★

  • Upgrade

    ★★★½

  • Galveston

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Blood Fest

    ★★★

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★

  • Mute

    ★★★

  • Isle of Dogs

    ★★

  • Annihilation

    ★★½

  • Bad Apples

    ★★½

  • Pumpkins

    ½

  • Summer of 84

    ★★★★½

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★

  • West of Hell

    ★★★

  • From Hell to the Wild West

    ★★

  • We Always Find Ourselves in the Sea

    ★★

  • Tiny Christmas

    ★★★

  • Angela's Christmas

    ★★★

  • Gangster Land

    ★★½

  • Singularity

    ★★★

  • Boar

    ★★

  • The Chinese Widow

    ★★★½

  • Mother Krampus 2: Slay Ride

  • Painted Woman

    ★★★½

  • The West and the Ruthless

    ★★★

  • 10/31

    ★★★

  • Marrowbone

    ★★★★

  • The Jade Pendant

    ★★★★

  • Bonehill Road

    ★★½

  • Coco

    ★★★★

  • Anna

    ½

  • Wonder Wheel

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Mother Krampus

    ★★

  • Cassidy Red

    ★★★

  • Happy Death Day

    ★★★½

  • Dementia 13

    ★½

  • The Little Vampire 3D

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★½

  • The Scariest Story Ever: A Mickey Mouse Halloween Spooktacular!

    ★★★

  • Blade Runner: Black Out 2022

    ★★★

  • Your Date Is Here

    ★★★½

  • 2048: Nowhere to Run

    ★★★★

  • I Kill Giants

    ★★

  • It

    ★★★

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★★★

  • Valley of Bones

    ★★★½

  • Jackals

    ★★½

  • The Shape of Water

    ★★★½

  • 2036: Nexus Dawn

    ★★★½

  • The Tag-Along 2

    ★½

  • Victor Crowley

    ★★★½

  • Close Calls

    ★★★

  • Fireworks, Should We See it from the Side or the Bottom?

    ★★★½

  • Charlotte

    ★★½

  • Cabin 28

    ★★

  • Wolf Warrior 2

    ★★★

  • Killer Campout

    ★★½

  • Bonejangles

    ★★

  • Sequence Break

    ★½

  • Dunkirk

    ★★★½

  • Zombillenium

    ★★★½

  • Zygote

    ★★★½

  • Wish Upon

    ★★½

  • Hickok

    ★★★½

  • Dead Shack

    ★★★½