• The Clock Store

    ★★★½

  • Egyptian Melodies

    ★★½

  • Wot a Night

    ★★★½

  • The Bandmaster

    ★★★

  • M

    ★★½

  • Drácula

  • Dracula

  • Mendelssohn's Spring Song

    ★★★

  • Midnight in a Toy Shop

    ★★★

  • Sinkin' in the Bathtub

    ★★★

  • The Haunted House

    ★★★½

  • Hell's Bells

    ★★★

  • El Terrible Toreador

    ★★½

  • The Skeleton Dance

    ★★★★

  • Presto-Chango

    ★★★

  • Plane Crazy

    ★★★

  • The Gallopin' Gaucho

    ★★★

  • The Toy Shop

    ★★★

  • Steamboat Willie

    ★★★½

  • Woos Whoopee

    ★★★

  • Goldilocks and the Three Bears

    ★★★

  • Trolley Troubles

    ★★★

  • Metropolis

  • Playing with Fire

    ★★★

  • Alice's Mysterious Mystery

    ★★★

  • 'Twas The Night Before Christmas

    ★★★½

  • Alice in the Jungle

    ★★★

  • Alice Solves the Puzzle

    ★★★

  • Alice Rattled by Rats

    ★★★

  • Alice's Wild West Show

    ★★★

  • Alice's Spooky Adventure

    ★★★½

  • Alice's Day at Sea

    ★★★½

  • Alice's Wonderland

    ★★★½

  • Santa Claus

  • Christopher Lee - A Legacy Of Horror & Terror