RSS feed for Christopher

Christopher has logged 20 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Safety Last!

Safety Last!

1923
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Deepwater Horizon

Deepwater Horizon

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Goosebumps

Goosebumps

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Butter

Butter

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Catch Me If You Can

Catch Me If You Can

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Logan

Logan

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Assassin's Creed

Assassin's Creed

2016
×
Read the review Edit this entry  
14
Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Lady Vanishes

The Lady Vanishes

1938
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Rush

Rush

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Sing

Sing

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Rear Window

Rear Window

1954
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
13th

13th

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Top Five

Top Five

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry