RSS feed for Christopher

Christopher has logged 15 entries for films during August 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Captain Underpants: The First Epic Movie

Captain Underpants: The First Epic Movie

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
My Little Pony: Equestria Girls - Legend of Everfree

My Little Pony: Equestria Girls - Legend of Everfree

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
My Little Pony: Equestria Girls - Friendship Games

My Little Pony: Equestria Girls - Friendship Games

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks

My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks

2014
×
Read the review Edit this entry  
26
My Little Pony: Equestria Girls

My Little Pony: Equestria Girls

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Battleship Island

The Battleship Island

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Moneyball

Moneyball

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
A Taxi Driver

A Taxi Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Okja

Okja

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Bedford Incident

The Bedford Incident

1965
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Tower Heist

Tower Heist

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Tailor of Panama

The Tailor of Panama

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The World's End

The World's End

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry