MightyPope has rated 44 films ★★ .

  • Creepshow 2

    ★★

  • The Predator

    ★★

  • Treasure of Matecumbe

    ★★

  • The Meg

    ★★

  • The Addams Family

    ★★

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Bill & Ted's Bogus Journey

    ★★

  • Time Trap

    ★★

  • Thor: The Dark World

    ★★

  • A Million Ways to Die in the West

    ★★

  • Lucy

    ★★

  • Life

    ★★

  • Bird Box

    ★★

  • Kung Fury

    ★★

  • Justice League

    ★★

  • Rat Race

    ★★

  • X-Men: The Last Stand

    ★★

  • Spawn

    ★★