MightyPope has rated 102 films ★★★ .

  • The Void

    ★★★

  • Shivers

    ★★★

  • Cosmopolis

    ★★★

  • Rabid

    ★★★

  • The Blob

    ★★★

  • The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

    ★★★

  • Scanners

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Cliffhanger

    ★★★

  • Noah

    ★★★

  • Tremors

    ★★★

  • Road House

    ★★★

  • Piranha 3D

    ★★★

  • Bronson

    ★★★

  • Fire (Pożar)

    ★★★

  • Duck Butter

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★