Sort by
  • No One Will Save You

  • The Nun II

    ★★

  • El Conde

    ★★★

  • Retribution

  • Strays

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★½

  • Sympathy for the Devil

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Cobweb

    ★★

  • Bird Box Barcelona

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Out-Laws

  • Hidden Strike

    ★★½

  • Insidious: The Red Door

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★½

  • Kandahar

    ★★

  • The Boogeyman

  • Asteroid City

    ★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Jeanne du Barry

    ★★

  • The Mother

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Blood & Gold

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★

  • Ghosted

    ★½

  • Nefarious

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • To Catch a Killer

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Hypnotic

    ★★½

  • The Wrath of Becky

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Inside

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Missing

    ★★★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★

  • Snow Falls

    ★★

  • Plane

    ★★★

  • JUNG_E

    ★★½

  • The Old Way

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • Shotgun Wedding

    ★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½