• Squid Game

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Hometown Cha-Cha-Cha

  • D.P.

  • He's All That

  • Candyman

    ★★★½

  • Operation Hyacinth

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Beckett

    ★½

  • Free Guy

    ★★★

  • Escape from Mogadishu

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The 8th Night

    ★★★

  • Hard Hit

    ★★★

  • Nevertheless,

  • The Day Today

    ★★★

  • My Roommate Is a Gumiho

  • Pipeline

    ★★½

  • F9

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Seobok

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Homunculus

    ★★½

  • The Seventh Day

    ★½

  • The Hypnosis

    ★★½

  • Oh! Master

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Coming 2 America

  • Bloodsuckers

    ★★½

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★½

  • Vincenzo

  • Mission: Possible

    ★★

  • Hello, Me!

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Space Sweepers

    ★★★½

  • The Pink Cloud

    ★★★½

  • In the Earth

    ★★★

  • Knocking

    ★★★

  • Censor

    ★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Outside the Wire

    ★★

  • Youn Stay

  • All My Friends Are Dead

    ★★½

  • Lovestruck in the City

  • Sweet Home

  • Run On

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Mr. Queen

  • True Beauty

  • The Prom

    ★★

  • Not My Mother’s Baking

    ★★½

  • The Call

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★½

  • Collectors

    ★★½

  • Holidate

  • Kairos

  • Samjin Company English Class

    ★★★½

  • Start-Up

  • Voice of Silence

    ★★★★

  • The Real Thing

    ★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Post Mortem

  • Tale of the Nine Tailed

  • Private Lives