RSS feed for Carla

Carla has logged 12 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
A Christmas Prince

A Christmas Prince

2017
×
★★★
Edit this entry  
23
How the Grinch Stole Christmas

How the Grinch Stole Christmas

2000
×
★★★★
Edit this entry  
24
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
Edit this entry  
07
Cruel Intentions

Cruel Intentions

1999
×
★★★★½
Edit this entry  
07
The Road to El Dorado

The Road to El Dorado

2000
×
★★★
Edit this entry  
05
The Mask You Live In

The Mask You Live In

2015
×
★★★★
Edit this entry  
02
Al Berto

Al Berto

2017
×
★★★
Edit this entry  
26
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★★½
Edit this entry  
23
Don't Call Me Son

Don't Call Me Son

2016
×
★★½
Edit this entry  
21
The Stranger in the House

The Stranger in the House

2016
×
★★★★
Edit this entry  
19
Skins

Skins

2017
×
★★★
Edit this entry  
15
God's Own Country

God's Own Country

2017
×
★★★½
Edit this entry