Sort by

Mikayla has logged 20 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Matt Shepard Is a Friend of Mine

Matt Shepard Is a Friend of Mine

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Poltergeist

Poltergeist

1982
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Ek Ladki Ko Dekha Toh Aisa Laga

Ek Ladki Ko Dekha Toh Aisa Laga

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Princess Cyd

Princess Cyd

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Do I Sound Gay?

Do I Sound Gay?

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Anima

Anima

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Anima

Anima

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Thirteen

Thirteen

2003
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Rocketman

Rocketman

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
My Days of Mercy

My Days of Mercy

2017
×
Read the review Edit this entry  
14
Departure

Departure

2015
×
Read the review Edit this entry  
13
A Perfect Ending

A Perfect Ending

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
My Best Friend

My Best Friend

2001
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Just Friends

Just Friends

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Mustang

Mustang

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Last Black Man in San Francisco

The Last Black Man in San Francisco

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
God's Own Country

God's Own Country

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Alex Strangelove

Alex Strangelove

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry