• Dashcam

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Men

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

  • Turning Red

    ★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Emily the Criminal

  • Meet Me In The Bathroom

  • TikTok, Boom.

  • My Old School

  • 2nd Chance

  • Babysitter

  • Resurrection

  • Riotsville, USA

  • Nothing Compares

  • Fire of Love

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • 'Twas the Fight Before Christmas

  • Keep the Cameras Rolling: The Pedro Zamora Way

  • Encanto

    ★★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★

  • C.I.Ape

  • Jagged

  • Listening to Kenny G

  • The Guilty

  • Hold Your Fire

  • Terrorizers

  • Scarborough

  • Earwig

  • Kicking Blood

  • The Devil's Drivers

  • Attica

  • Dug Dug

  • Halloween Kills

    ★★½

  • 7 Prisoners

  • Last Night in Soho

    ½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Julia

  • The Card Counter

    ★★½

  • Zalava

  • Wet Sand

  • Vengeance Is Mine, All Others Pay Cash

  • After Blue (Dirty Paradise)

  • Zeros and Ones

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Medusa

  • Futura

  • Ali & Ava

  • Unclenching the Fists

  • Compartment No. 6

  • Mothering Sunday

  • The Velvet Underground

    ★★★★★

  • Val

    ★★★½

  • Annette

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Are You Lonesome Tonight?

  • Cruella

    ★★★

  • Aloners

  • Snakehead

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★½