RSS feed for CyborgMike
  • A Whisker Away

    ★★★

  • Please Give

    ★★★★

  • My Own Private Idaho

    ★★★

  • MouseHunt

    ★★★½

  • Maniac Cop 2

    ★★

  • Maniac Cop

    ★★★

  • Re-Animator

    ★★★½

  • The Return of the Living Dead

    ★★★

  • Day of the Dead

    ★★★

  • Sugar Hill

    ★★

  • Frankenhooker

    ★★★

  • Shivers

    ★★½

  • Trick

    ½

  • Boo!

  • Taxi Driver

    ★★★★½

  • The Roommate

  • Transporter 2

    ★★

  • Gods and Monsters

    ★★★½