Sort by

Mike has logged 35 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Lethal Weapon

Lethal Weapon

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Condemned

The Condemned

2007
×
Read the review Edit this entry  
28
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Terminator Genisys

Terminator Genisys

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Dora and the Lost City of Gold

Dora and the Lost City of Gold

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Terminator Salvation

Terminator Salvation

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Terminator 3: Rise of the Machines

Terminator 3: Rise of the Machines

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Loki

Loki

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
8 Mile

8 Mile

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Aquaslash

Aquaslash

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Terminator 2: Judgment Day

Terminator 2: Judgment Day

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Terminator

The Terminator

1984
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
2016 NBA Champions: Cleveland Cavaliers

2016 NBA Champions: Cleveland Cavaliers

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Terror Train

Terror Train

1980
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Looney Tunes: Back in Action

Looney Tunes: Back in Action

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
A Good Day to Die Hard

A Good Day to Die Hard

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
07
The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Live Free or Die Hard

Live Free or Die Hard

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Space Jam

Space Jam

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Die Hard: With a Vengeance

Die Hard: With a Vengeance

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Luca

Luca

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Wild Wild West

Wild Wild West

1999
×
Read the review Edit this entry  
03
Find Me Guilty

Find Me Guilty

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Phantom of the Paradise

Phantom of the Paradise

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Luca

Luca

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Die Hard 2

Die Hard 2

1990
×
★★½
Read the review Edit this entry