• Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Super Troopers 2

    ★★★½

  • Ready Player One

    ★★★★

  • Blockers

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Tomb Raider

    ★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★★