• Challenger: The Final Flight

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Rent-A-Pal

    ★½

  • Unpregnant

    ★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★½

  • All In: The Fight for Democracy

    ★★★

  • Star Trek: First Frontier

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • The Broken Hearts Gallery

  • Love, Guaranteed

    ★½

  • The Owners

    ★½

  • The Binge

    ★½

  • Centigrade

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ½

  • The New Mutants

    ★½

  • One Night in Bangkok

    ★★★

  • Hard Kill

    ★½

  • Tenet

    ★★★

  • The Sleepover

  • The One and Only Ivan

    ★½

  • The Pale Door

  • The 24th

    ★★★★

  • Rogue

    ★★★

  • High Score

    ★★★

  • Magic Camp

    ★★★

  • Project Power

    ★★

  • The Tax Collector

    ★★

  • Work It

  • Ava

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★

  • Unbelievable!!!!!

    ★★

  • Cut Throat City

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

  • Host

    ★★★½

  • Greenland

    ★★

  • Deep Blue Sea 3

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • The Rental

    ★½

  • Fear City: New York vs The Mafia

    ★★★

  • A Nice Girl Like You

  • Father Soldier Son

    ★★★

  • The Very Excellent Mr. Dundee

    ★★★

  • The Current Occupant

    ★★★

  • Follow Me

    ★½

  • Fatal Affair

  • Peninsula

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★

  • Hamilton

    ★★★

  • Unhinged

    ★★

  • Desperados

  • Force of Nature

  • I'll Be Gone in the Dark

    ★★★

  • Todd McFarlane: Like Hell I Won't

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Irresistible

    ★★★

  • The Outpost

    ★★★★

  • Athlete A

    ★★★½

  • Junior

    ★★★

  • Greyhound

    ★★★

  • You Should Have Left

  • Long Gone Summer

    ★★★

  • Infamous

  • The King of Staten Island

    ★★

  • Artemis Fowl

    ★★

  • Good Boy

    ★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Becky

    ★★

  • The Last Days of American Crime

    ★★★

  • The Clearing

    ★★★

  • Spelling the Dream

    ★★★

  • Imperfect: The Roy Halladay Story

    ★★★

  • The High Note

    ★½