• Cut Throat City

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

  • Host

    ★★★½

  • Greenland

    ★★

  • Deep Blue Sea 3

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • Fear City: New York vs The Mafia

    ★★★

  • A Nice Girl Like You

  • Father Soldier Son

    ★★★

  • The Very Excellent Mr. Dundee

    ★★★

  • The Current Occupant

    ★★★

  • Follow Me

    ★½

  • Fatal Affair

  • Peninsula

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★

  • Hamilton

    ★★★

  • Unhinged

    ★★

  • Ava

    ★★★

  • Desperados

  • Force of Nature

  • I'll Be Gone in the Dark

    ★★★

  • Todd McFarlane: Like Hell I Won't

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Irresistible

    ★★★

  • #Alive

    ★★★

  • The Outpost

    ★★★★

  • Athlete A

    ★★★½

  • Junior

    ★★★

  • Greyhound

    ★★★

  • You Should Have Left

  • The Rental

    ★½

  • Long Gone Summer

    ★★★

  • Infamous

  • The King of Staten Island

    ★★

  • Artemis Fowl

    ★★

  • Good Boy

    ★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Becky

    ★★

  • The Last Days of American Crime

    ★★★

  • The Clearing

    ★★★

  • Spelling the Dream

    ★★★

  • Debt Collectors

    ★★★

  • Imperfect: The Roy Halladay Story

    ★★★

  • The High Note

    ★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★

  • AKA Jane Roe

    ★★★

  • The Lovebirds

  • Body Cam

    ★★

  • Scoob!

    ★★

  • Blood and Money

    ★★

  • The Wrong Missy

    ★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

  • Capone

    ★★★

  • Trial by Media

    ★★★

  • Undertaker: The Last Ride

    ★★★

  • Peter Sellers: A State of Comic Ecstasy

    ★★★

  • Delivered

    ★½

  • Valley Girl

    ★★★

  • Walkaway Joe

    ★★★

  • Becoming

    ★★★

  • Arkansas

    ★½

  • Survive the Night

    ★★

  • 5G Zombies

    ★½

  • All Day and a Night

    ★★★

  • Hollywood

    ★★★

  • The Half of It

    ★★

  • Inheritance

    ★½

  • Dangerous Lies

  • Murder to Mercy: The Cyntoia Brown Story

    ★★★

  • A Secret Love

    ★★★

  • Defending Jacob

    ★★★½

  • Beastie Boys Story

    ★★★