Sort by
  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • You People

    ★½

  • Running with Speed

    ★★★½

  • The Old Way

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Bring It On: Cheer Or Die

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Samaritan

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Bubble

    ★★

  • RRR

    ★★★★★

  • X

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Something in the Dirt

    ★★½

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • A Christmas Stray

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½