• Hustle

    ★★★

  • Dashcam

    ★½

  • Elvis

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • We Own This City

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Jhund

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • The Outfit

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Moonfall

    ★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★½

  • Line Goes Up: The Problem With NFTs

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Antlers

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • V/H/S/94

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Old Henry

    ★★★½

  • 7 Prisoners

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★½

  • King Richard

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • The Protégé

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Cursed

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Old

    ★★