• Jurassic World Dominion

    ½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★★★

  • Moon Knight

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Catwoman: Hunted

  • Scream

    ★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Psych 3: This Is Gus

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Eternals

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★½

  • Fear Street: 1666

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Val

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★½

  • Loki

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★½

  • Cruella

    ★★

  • The Woman in the Window

  • Army of the Dead

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Justice Society: World War II

    ★★★

  • Just What the Doctor Ordered

    ★★★

  • Sasquatch

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Boss Level

    ★★★★

  • Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2

    ★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★½

  • Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 1

    ★★★

  • We Can Be Heroes

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★½

  • What Bitch?

    ½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ½

  • Murder on Middle Beach

    ★★★★

  • Holidate

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★