Sort by
  • Boston Strangler

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • 65

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Inside

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★½

  • Sharper

    ★★

  • Somebody I Used to Know

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Pathaan

    ★★★★

  • Mami Wata

    ★★★★

  • Full River Red

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★½

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★½

  • Young. Wild. Free.

    ★★½

  • Divinity

    ★★★½

  • Magazine Dreams

    ★★★½

  • Heroic

  • Missing

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★★½

  • Mamacruz

    ★★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★★

  • You People

  • Plane

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Troll

    ★★½

  • Emancipation

    ★½

  • Violent Night

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • A Christmas Story Christmas

    ★★

  • Strange World

    ★★½

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★

  • My Father's Dragon

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Till

    ★★★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • The Munsters

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Marlowe

    ★★½

  • Blood Relatives

    ★★

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

  • Project Wolf Hunting

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Devotion

    ★★½

  • Sanctuary

    ★★

  • My Policeman

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • A Jazzman's Blues

    ★★★

  • North of Normal

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★