• Class Action Park

    ★★★

  • Coronation

    ★★★★★

  • The Tax Collector

    ½

  • Hamilton

    ★★★

  • I'll Be Gone in the Dark

    ★★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • numb

  • Twins in Paradise

  • I May Destroy You

    ★★★★★

  • Blood Rider

  • The Yalta Conference Online

  • The One-Minute Memoir

  • Toto

  • The Light Side

  • Motorcycle Drive By

  • When I Write It

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

  • The Wait

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • I Know This Much Is True

    ★★★★★

  • The Voice in Your Head

  • Still Wylde

  • Hiplet: Because We Can

  • Call Center Blues

  • Face to Face Time

  • A Period Piece

  • Waffle

  • TFW No GF

    ★★★★★

  • Soft

  • Astartes

  • Father of the Bride

  • Circus Person

  • Single

  • Modern Whore

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • My Octopus Teacher

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • Mulan

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Broken Bird

  • Onward

    ★★★

  • Happy Happy Joy Joy: The Ren & Stimpy Story

  • The Father

    ★★★

  • Disclosure

    ★★★★★

  • Minari

    ★★★★★

  • Identifying Features

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

  • Possessor

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★★

  • Zola

    ★★★★★

  • Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado

  • Betye Saar: Taking Care of Business

  • Dirty

  • The Reason I Jump

  • The Mole Agent

    ★★★★★

  • Blocks

    ★★★★★

  • Basic

  • Hella Trees

  • SOL

  • A Bicycle Ride In A Walmart

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • Almost Famous: The Other Fab Four

  • No More Wings

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Lupin III: The First

    ★★★★★

  • Mizuko

    ★★★★★

  • Gunpowder Heart

    ★★★

  • Vert

  • Affurmative Action

    ★★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★