Sort by
  • Dog

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • After Yang

    ★★★★

  • You Can Never Really Know Someone

    ★★★

  • Band of Robbers

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Morbius

  • Going Clear: Scientology and the Prison of Belief

    ★★★★

  • Firestarter

    ★½

  • Firestarter

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Bāhubali 2: The Conclusion

    ★★★½

  • Bāhubali: The Beginning

    ★★★

  • Alien: Covenant

    ★★½

  • Prometheus

    ★★★

  • Aliens of the Deep

    ★★★

  • Ghosts of the Abyss

    ★★★