Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Seven Veils

    ★★★½

  • Solo

    ★★★★½

  • Unicorns

    ★★★★

  • The Peasants

    ★★★★

  • Days of Happiness

    ★★★

  • Waiting for the Night

    ★★★½

  • On The Pulse

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★

  • Through the Night

    ★★★★

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

    ★★★½

  • Dormitory

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Year of the Egg

    ★★

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Aporia

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Hideo Kojima: Connecting Worlds

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Carl's Date

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • Maggie Moore(s)

    ★★½

  • Cinnamon

    ★★★½

  • Blood for Dust

    ★★★½

  • The Gullspång Miracle

    ★★★★

  • Richland

    ★★★

  • Stan Lee

    ★★★★

  • Starling

  • A Cow in the Sky

  • The Night Doctrine

  • American Sikh

  • The Graduates

    ★★★★

  • Our Son

    ★★★★

  • Mountains

    ★★★★

  • The Line

    ★★★★

  • Bad Things

    ★★

  • Q

    ★★★½

  • A Strange Path

    ★★½

  • Transition

    ★★★★½

  • Somewhere Quiet

    ★★★½

  • Against All Enemies

    ★★★½

  • Rule of Two Walls

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • La Chimera

    ★★★★

  • Restless is the Night

  • All to Play For

    ★★★★

  • Omen

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Chicken for Linda!

    ★★★

  • Inshallah a Boy

    ★★★½

  • Monster

    ★★★★

  • In the Rearview

    ★★★★

  • Fool's Paradise

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Aau's Song

    ★★★★★

  • Star Wars: Visions – The Pit

    ★★½

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★★★