Sort by

Sara Clements has logged 49 entries for films during January 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Shayda

Shayda

2023
×
★★★★
Edit this entry  
29
Theater Camp

Theater Camp

2023
×
★★½
Edit this entry  
29
The Flying Sailor

The Flying Sailor

2022
×
★★★½
Edit this entry  
27
Passages

Passages

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Accidental Getaway Driver

The Accidental Getaway Driver

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Scrapper

Scrapper

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
A Thousand and One

A Thousand and One

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
My Animal

My Animal

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Beyond Utopia

Beyond Utopia

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Shortcomings

Shortcomings

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
You Hurt My Feelings

You Hurt My Feelings

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Mami Wata

Mami Wata

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Mutt

Mutt

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Polite Society

Polite Society

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Eileen

Eileen

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Talk to Me

Talk to Me

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Infinity Pool

Infinity Pool

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Iron Butterflies

Iron Butterflies

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
20 Days in Mariupol

20 Days in Mariupol

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Cassandro

Cassandro

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Fair Play

Fair Play

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Fancy Dance

Fancy Dance

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Magazine Dreams

Magazine Dreams

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Kokomo City

Kokomo City

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Other People's Children

Other People's Children

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Birth/Rebirth

Birth/Rebirth

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Sometimes I Think About Dying

Sometimes I Think About Dying

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Radical

Radical

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Kim's Video

Kim's Video

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
L'immensità

L'immensità

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Mami Wata

Mami Wata

2023
×
Read prior review Edit this entry  
17
Kokomo City

Kokomo City

2023
×
Read prior review Edit this entry  
17
Mutt

Mutt

2023
×
Read prior review Edit this entry  
16
To Leslie

To Leslie

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
North Star

North Star

2022
×
★★★★
Edit this entry  
16
Triggered

Triggered

2022
×
★★½
Edit this entry  
15
Moshari

Moshari

2022
×
★★★½
Edit this entry  
15
New Moon

New Moon

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Corsage

Corsage

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Iron Butterflies

Iron Butterflies

2023
×
Read prior review Edit this entry  
11
Return to Seoul

Return to Seoul

2022
×
★★★★
Edit this entry  
09
Benediction

Benediction

2021
×
★★
Edit this entry  
07
The Pale Blue Eye

The Pale Blue Eye

2022
×
★★★½
Edit this entry  
07
Mama

Mama

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Nelly & Nadine

Nelly & Nadine

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Lightyear

Lightyear

2022
×
★★★
Edit this entry  
01
White Noise

White Noise

2022
×
★★★
Edit this entry