Sort by
  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • The Fly

    ★★★★

  • Amour

    ★★★★

  • The Innocents

    ★★★½

  • Our Father

    ★★★

  • Candy

    ★★★½

  • Enchanted

    ★★★★

  • Shepherd

    ★★★½

  • Luzifer

    ★★

  • Homebound

    ★½

  • Retrograde

    ★★★½

  • Slash/Back

    ★★★

  • Crush

    ★★★½

  • Skyfall

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Braves

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★★