Sort by
  • Hustle

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Taxi Driver

    ★★★½

  • Something Borrowed

    ★½

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Ex Machina

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Nocturnal Animals

    ★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Almost Famous

    ★★★½

  • Prisoners

    ★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★½