• The Grand Tour Presents: A Massive Hunt

    ★★★½

  • Holidate

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Tenet

    ★★★

  • Ava

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Quiz

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Spies in Disguise

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Avengement

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★½

  • Chernobyl

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★

  • Us

    ★★★½

  • Stuber

    ★★½

  • Dumbo

    ★★½

  • Watership Down

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Slaughterhouse Rulez

    ★★½

  • Night School

    ★★

  • mid90s

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • The Happytime Murders

    ★★½

  • Alpha

    ★★★½

  • Who Is America?

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Safe

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Rampage

    ★★★

  • Game Over, Man!

    ★★½

  • Ricky Gervais: Humanity

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Game Night

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★½

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★½

  • Black Mirror: Metalhead

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Daddy's Home 2

    ★★½

  • Paddington 2

    ★★★½

  • Coco

    ★★★½

  • Happy Death Day

    ★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • It

    ★★★½

  • The Emoji Movie

    ★½

  • Dunkirk

    ★★★½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★½

  • Jungle

    ★★★