Sort by
  • Barbie

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Hypnotic

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • I Believe in Santa

  • M3GAN

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Sweet As

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Persuasion

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Moja Vesna

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • The Hating Game

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Come from Away

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Cinderella

    ★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • After We Fell

  • He's All That

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★