Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Heart of Stone

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • The Flash

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★½

  • Asteroid City

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★½

  • Afire

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Passages

    ★★★★½

  • Scrapper

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★★½

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Babylon

    ★★

  • The Big 4

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Slumberland

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Prey for the Devil

    ★★½

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Super Eagles ’96

    ★★★★

  • The Blaze

    ★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★½

  • My Father's Dragon

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Till

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

  • Amsterdam

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Great Yarmouth - Provisional Figures

    ★★★½

  • Devotion

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Chevalier

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★★