• Red Notice

    ★½

  • Spirited Away

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★

  • The Nightmare Before Christmas

    ★★★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Spectre

    ★★★½

  • Skyfall

    ★★★★

  • Casino Royale

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½