• There's Someone Inside Your House

    ★½

  • Intrusion

    ★½

  • Kate

    ★★

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★½

  • The Forever Purge

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★½

  • Lost in the Post

  • Infinite

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • F9

    ★½

  • Goodnight Darling

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • The Rule of Three

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Great White

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★★

  • TAEMIN : N.G.D.A (Never Gonna Dance Again)

  • Separation

  • The Resort

    ★½

  • Wrath of Man

    ★½

  • Sasquatch

    ★★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Stay

    ★★½

  • Pray, Obey, Kill

    ★★★★

  • The Unholy

    ★½

  • No One!

    ★★★

  • The Seventh Day

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Howard’s Mill

    ★★★½

  • The Fear Footage 3AM

    ★★

  • Nobody

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Motion Detected

    ★★

  • The Devil Below

    ★½

  • Murder Among the Mormons

    ★★★½

  • Phobias

    ★½

  • Chaos Walking

    ★★

  • Shook

    ★★

  • Red Woods

  • The Little Things

    ★★

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • Onision: In Real Life

    ★★★½

  • Breach

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The House in Sherwood

  • A Visitor

    ★★★

  • Songbird

  • Monster Hunter

    ★★

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • Come to Bed

    ★★

  • Come Play

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Deep Breaths

    ★★★★½

  • The Lost Vlog of Ruby Real

    ½

  • Mirror Gaze

    ★★

  • 8ight After

    ½

  • Box Fort

    ★½

  • Tremors: Making Perfection

  • Initiation

    ★★½

  • Panda Bear It

    ★★

  • Death of Me

  • The Call

    ★★

  • The Golden Hour: Making of Days of Thunder

    ★★★★