• Hunter Hunter

    ★★★

  • NCT 127 - Beyond the Origin

    ★★★★

  • Flame & Citron

    ★★★

  • Caveat

    ★★★★

  • After Chernobyl

    ★½

  • Equilibrium

    ★★½

  • The Green Butchers

    ★★½

  • After the Wedding

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Convict 13

    ★★★½

  • P2

    ★★★½

  • Valhalla Rising

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • King Arthur

    ★★★½

  • Charlie Countryman

    ★★★

  • Coco Chanel & Igor Stravinsky

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • The Deep House

    ★★★