• Viva l'Italia!

    ★★½

  • I Want to Go Home

    ★★

  • Piano panier ou La recherche de l'équateur

    ★★

  • Abacuc

    ★½

  • Boarding Gate

    ★★½

  • Irma Vep

    ★★★★

  • Lili Marleen

    ★★★½

  • Synonyms

    ★★★

  • Joker

  • Ad Astra

    ★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • My Sex Life... or How I Got Into an Argument

    ★★★½

  • Guy Maddin: Waiting for Twilight

    ★★★

  • The Walls of Sana'a

    ★★★

  • The Forbidden Room

    ★★★★½

  • My Winnipeg

    ★★★½