• New York Ninja

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Titane

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Gaia

    ★★★

  • Censor

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Psycho Goreman

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • The Stylist

    ★★½

  • Antebellum

    ★★

  • Slaxx

    ★★½

  • Saint Maud

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • La Llorona

    ★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Deerskin

    ★★★½

  • Promare

    ★★★★½

  • Bliss

    ★★★

  • Mail Order Murder: The Story Of W.A.V.E. Productions

    ★★★★

  • Abrakadabra

    ★★½

  • The Wind

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★

  • The House That Jack Built

    ★★★

  • Luz

    ★★½

  • Hagazussa

    ★★★

  • November

    ★★★★

  • When Animals Dream

    ★★★½

  • WNUF Halloween Special

    ★★★★

  • KILL la KILL

    ★★★★½

  • A Field in England

    ★★★★

  • The Lords of Salem

    ★★

  • Scream 4

    ★★★½

  • Jennifer's Body

    ★★★

  • Friday the 13th

    ½

  • Slither

    ★★★

  • Dangerous Men

    ★★★

  • Cursed

    ★★½

  • A Tale of Two Sisters

    ★★★★

  • Jason X

  • Gemini

    ★★★★½

  • Ghost Dog: The Way of the Samurai

    ★★★★

  • The Faculty

    ★★★½

  • Urban Legend

    ★★½

  • Whatever It Takes

    ★★★

  • Scream 2

    ★★★

  • Dance with the Devil

    ★★★★

  • I Know What You Did Last Summer

    ★★½

  • Wishmaster

    ★½

  • Amityville: Dollhouse

    ★★½

  • Castle Freak

    ★★½

  • The Day of the Beast

    ★★★★

  • The Prophecy

    ★★★

  • Last Gasp

    ★½

  • Scanner Cop II

    ★★½

  • Cruel Jaws

    ★★★½

  • The Fear

    ★★½

  • Anatomia Extinction

    ★★★★

  • Dangerous Seductress

    ★★★½

  • Death Machine

    ★★½