• Prey

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Deep Water

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Kimi

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Lucy and Desi

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Beanie Mania

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Eternals

    ★★★

  • Antlers

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Jagged

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Innocents

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Tomorrow War

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • False Positive

    ★★½

  • Loki

  • Lisey's Story

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • F9

  • Cruella

  • The Woman in the Window

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Bad Trip