Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Finding Michael

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★★★

  • My Policeman

    ★★

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • Bros

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Sr.

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Look Both Ways

    ★★★½

  • Fall

    ★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Nope

    ★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Spring Awakening: Those You've Known

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★½

  • ...Watch Out, We're Mad

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★

  • Marry Me

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Hating Game

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Single All the Way

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★½

  • Silent Night

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★½

  • The Rescue

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • The End, The Beginning

    ★★★

  • Soul

    ★★★★