Sort by
  • Bullet Train

    ★★★

  • Persuasion

  • Clark

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Don't Look Up

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • I fratelli De Filippo

    ★★★½

  • Dune

  • The Voyeurs

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Natale in Casa Cupiello

    ★★★★

  • Holidate

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • The Broken Hearts Gallery

  • Tenet

    ★★★★

  • The World to Come

  • The High Note

    ★★★

  • Little Fires Everywhere

    ★★★★

  • Shiva Baby

  • Emma.

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Little Women

  • The Knight Before Christmas

  • The Addams Family

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

    ★★★★

  • The King

  • Joker

  • Uncut Gems

  • Marriage Story

  • Ready or Not

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Rocketman

  • Dumplin'

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Creed II

  • The Grinch

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Stan & Ollie

    ★★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★

  • Green Book

  • Ben Is Back

  • Beautiful Boy

  • A Star Is Born

  • The Favourite

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Ocean's Eight

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Champions

  • Black Panther

  • Assassination Nation

  • The Greatest Showman

  • Wonder