Sort by
  • The Swan

  • No One Will Save You

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Just Once More

  • The Glass Canvas

  • Moth

  • It's Your Move

  • The Cobbler

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • There's a Ghost in the Kitchen

  • Renfield

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • In These Parkas We Can Only Be Warm

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • The Clown Chainsaw Massacre

    ½

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Morbius

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Deadstream

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★