Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Scrapper

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Along for the Ride

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★½

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Dirtbag

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Operation Mincemeat

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★