Sort by
  • You People

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Waves Apart

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★★½

  • The Vacation

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • No Bears

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • After Ever Happy

    ½

  • The Red Suitcase

    ★★★★★

  • Mud Crab

  • Nope

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • The Staircase

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Return to Space

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Every Other Week

    ★★★½

  • One Drift and We All Go Home

    ★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★½

  • My Year of Dicks

    ★★★½

  • Big Water Summer: A Creation Story

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • The Soft Skinned

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Station Eleven

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Finding Tyler

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Back In Five

    ★★★½

  • Party Poster

    ★★★½

  • Be Somebody

    ★★★★

  • Zeria

    ★★★★

  • 15 Minutes of Shame

    ★★★½

  • Attack of the Hollywood Clichés!

  • The Tragedy of Macbeth

  • The Noise of Engines

    ★★★

  • Parenthesis

    ★★★