• Cry Macho

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Reminiscence

  • Free Guy

  • Old

    ★★★★

  • Stillwater

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★

  • The Misfits

  • Bo Burnham: Inside

  • Cruella

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Mortal Kombat

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

  • Cherry

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • Locked Down

  • Wonder Woman 1984

  • The Queen's Gambit

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Beckman

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • Greenland

    ★★

  • Unhinged

    ★★★★

  • The Old Guard

  • Hamilton

    ★★★

  • Irresistible

  • The Rental

    ★★

  • 8:46

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Capone

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★★

  • The Hunt

  • Mulan

  • Spenser Confidential

    ★★

  • Bloodshot

    ★★★

  • The Way Back

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • The Father

    ★★★★

  • The Last Thing He Wanted

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Assassin 33 A.D.

    ★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Cats

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Bombshell

    ★★

  • 6 Underground

    ★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Black Christmas

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★