• Morbius

  • X

    ★★★★½

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★

  • The King's Daughter

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Single All the Way

    ★★½

  • A Castle for Christmas

    ★★½

  • Father Christmas Is Back

    ★½

  • Love Hard

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

  • Antlers

    ★★★

  • Diana: The Musical

  • V/H/S/94

    ★★★

  • Silent Night

    ★½

  • The Guilty

  • Dune

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Vacation Friends

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Hellbender

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Ice Road

    ★★

  • Werewolves Within

    ★★½

  • Infinite

    ★½

  • I Am All Girls

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★

  • Mare of Easttown

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • The Colony

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • The Dig

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Wild Mountain Thyme

  • Happiest Season

    ★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Kandisha

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Batman: Death in the Family

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★½

  • Unpregnant

    ★★★½

  • Slaxx

    ★★½

  • An American Pickle

    ★★

  • Host

    ★★½

  • Greenland

    ★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • 30 Rock: A One-Time Special

  • Peninsula

    ★★

  • Money Plane