Sort by
  • Teen Wolf: The Movie

  • You People

    ★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • My Policeman

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

  • Unrivaled: Red Wings vs Avalanche

    ★★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Return to Seoul

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Men

    ½

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

  • Deep Water

    ★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • The Duel

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Untold: Crime & Penalties

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • After Yang

    ★★★★★

  • Val

    ★★★★

  • Annette

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★