The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel ★★★★★

אחד מהפייבוריטס שלי עכשיו.
וואו כמה סטייל יש לסרט הזה!!!

הסגנון האומנותי של ווס אנדרסון הוא אחד המשובחים שידע הקולנוע מעודו. התיאטרליות המדהימה של הסרט הזה פשוט מיגנטה אותי למסך מתחילת הסרט ועד סופו. פשוט תאווה לעיניים! בנוסף זו ההוכחה שבמאי פרפקציוניסט זה הדבר הכי טוב שיכול להיות לסרט...

בעיקרון הדחף הראשוני שלי היה לתת לסרט 5 כוכבים בלי שאלה בכלל, כי אני פשוט התאהבתי בו. התסריט מושלם. ההומור משובח, והאווירה הפסיכית של הסרט מהממת את כל החושים. אבל אז כשהייתי צריך להסביר לחבר את העלילה של הסרט בקווים כלליים, הבנתי שיש בו בעצם חיסרון קטנטן. אני אומר קטנטן כי זה כל כך לא מורגש במהלך הצפייה, אבל למעשה העלילה של הסרט לא מדי הגיונית וברורה כדי שאדע להסביר אותה בצורה משכנעת במיוחד. הדמויות שעשויות באופן תיאטרלי מוקפד עד כדי גיחוך, פועלות בסוג של היגיון שתקף רק לעולם של הסרט.

זה לא באמת חיסרון של ממש, כי הסרט הוא בעצם סוג של פרודיה מוגזמת שזה חלק מהעניין שלה, אבל זה כן משהו שעוצר אותי מלתת לזה 10/10 בלב שלם. זה עדיין קרוב לשם מאוד.

ואם מביניכם יש מישהו שעדיין לא ראה את שכיית החמדה מסנוורת העיניים הזו, רוצו לראות את זה לפני שתתעוורו. לא כדאי לכם לפספס את זה.

2014 ranked - No. 3
top 2010s - No. 22

תיקון קל לביקורת: אחרי 12 שעות של מחשבה אני מעלה את הציון ל5 עגול. הסרט מדי מושלם מכדי שאתן לו פחות מזה... עמכם הסליחה

Meni liked these reviews