• Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Assassination Classroom: Graduation

    ★★★

  • Zootopia

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

  • Our Brand Is Crisis

    ★★★½

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

    ★★★

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★

  • Star Trek IV: The Voyage Home

    ★★★★★

  • Return of the Jedi

  • The Empire Strikes Back

  • Star Wars