Sort by
  • A Most Atrocious Thing

  • The Great Heisman Race of 1997

  • Stavros Halkias: Fat Rascal

  • Nick Mullen: The Year of the Dragon

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

  • Napoleon

    ★★★★

  • Joe Pera: Slow & Steady

  • The Mask

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Carpet Cowboys

    ★★★★

  • Chris Fleming: Hell

  • Telemarketers

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Mark Normand: Soup to Nuts

  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★★★★½

  • Tom Segura: Sledgehammer

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • The Girl and The Robot

  • John Early: Now More Than Ever

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Luckiest Guy in the World

    ★★★★

  • The Saint of Second Chances

    ★★★½

  • What Doesn't Float

    ★★★

  • Assimilation

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Perfect Days

    ★★★½

  • Asteroid City

  • Anatomy of a Fall

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

  • The Sweet East

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fool's Paradise

    ★★★½

  • The American Gladiators Documentary

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Stavros Halkias: Four Nights in NYC Crowd Work Special

  • Beau Is Afraid

  • BEEF

    ★★★½

  • Louis C.K. at The Dolby

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Reggie

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Self Reliance

    ★★½

  • Bottoms

    ★★½

  • Reference Movements

  • Late on Set

  • Inside

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Bullies of Baltimore

    ★★★½

  • Nate Bargatze: Hello World

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Margie Soudek's Salt and Pepper Shakers

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Cash Cow

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Write a Song About Heartache

  • Missing

    ★★★½

  • Andrew Santino: Cheeseburger

  • This Place Rules